Zdrowe żywienie

diet-comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zrzucenie wagi nie wymaga specjalnych eliksirów. Prosto rzecz ujmując, należy spalać większą ilość kalorii od tych dostarczanych każdego dnia. Gdzie jest haczyk?

Jeżeli to takie proste, czemu coraz więcej osób ma problemy ze zrzuceniem, oraz przede wszystkim z utrzymaniem poprawnej wagi ciała?

Dojeżdżasz do pracy samochodem, potem wsiadasz w windę w biurze, a zakupy na kolacje robisz przez internet? Nie masz czasu, więc w tenisa gracie na konsoli zamiast na korcie, a mecze piłki nożnej oglądacie w tv wcinając chipsy i pijąc piwko?

Te i wiele innych „ułatwiaczy” życia codziennego, ułatwiają nam również dojście do nadwagi i wielu problemów zdrowotnych.

Pozwól sobie pomóc i skonsultuj ze mną swoje zmiany i decyzje żywieniowe. Dobrze rozpisany jadłospis zapewni nie tylko wysoką energię na każdy dzień, ale również źródło mikro i makroelementów, a chudnięcie będzie tak zwanym „skutkiem ubocznym” zdrowej diety. Pamiętaj również o aktywności fizycznej, bo nic tak bardzo nie pomaga w zrzuceniu zbędnego tłuszczyku jak odpowiednia ilość ruchu.

Pamiętaj – jesteś tym, co jesz!